נופש כשר בדרום 5 מקומות לינה מומלצים

מינה נופש כשר בדרום 5 מקומות לינה מומלצים

הנופש מתאים לכל ישראלי המחלק את הזמן שלו בין המשפחה לעבודה. גם אנשים שומרי מסורת ודתיים אוהבים לנפוש ברחבי הארץ, אך בשל אורח החיים המיוחד שהם מנהלים, הם מנועים מלנפוש בכל מקום שרק ירצו. לפיכך, הם בוחרים באפשרות בילוי כמו וילה בדרום, המציעה לרשותם מטבח פרטי והיכולת להשתמש בכלים כשרים, וכן מקום שכור השייך רק לבני המשפחה הדתיים למשך כל ימי החופשה.

חמשת המקומות המומלצים ביותר ללינה

אחת הבעיות הראשוניות שיש לפטור כאשר יוצאים לנופש היא בעיית הלינה. נופשים דתיים מחפשים מקומות לינה העונים על דרישותיהם, בייחוד כאשר מדובר בהקפדה על גדרי הצניעות או על שמירת השבת. אלה כמה מבין מקומות הלינה המומלצים יותר לציבור הדתי:

1.      וילה יוקרתית – וילה פרטית כמו וילה בדרום היא מקום מומלץ ללינה עבור שומרי המסורת. משפחה אשר שוכרת וילה יכולה ליהנות ממרחב פרטי הכולל מטבח ובו כלים כשרים (או מטבח גדול דיו כדי לאחסן כלים שהם הביאו מהבית), וכן חדרי שינה מופרדים עבור הורים, ילדים וקרובי משפחה נוספים שהצטרפו לחופשה. החדרים בוילה כוללים חדרי שירותים ואמבטיה נפרדים, ובכך מספקים לנופשים הפרדה מלאה.

2.      לינת שטח – לינת שטח מתאימה יותר למטיילים דתיים שהחליטו לערוך טיול נפרד. כך שאם אתם קבוצה של בחורי ישיבה שהחליטו לערוך טיול ארוך באחד הנחלים בדרום, תוכלו להתארגן בקלות ללינת שטח ולהביא עמכם אוכל כשר מהבית.

3.      החלפת דירות – זה הזמן לנצל את הקשרים שלכם במסגרת חוק הדתיים השלובים ולחפש דירה להשכרה בדרום. החלפת דירות מאפשרת לכם לשנות אווירה, ואם אתם מוצאים דירה שבה שומרים על כשרות, תוכלו ליהנות ממנה מבלי לוותר על שמירת ההלכה היהודית.

4.      לינה אצל קרובי משפחה – אם יש לכם קרובי משפחה באילת שיש להם בית גדול, כדאי לנצל זאת. כך תוכלו לחסוך בכסף על השכרת מקום לינה חיצוני ולהתאחד עם קרובים שלא ראיתם זמן רב.

5.      הכי טוב בבית – רגע לפני שאתם מחליטים להזמין וילה בדרום, חישבו מה תוכלו לעשות בקרבת מקום. לעתים איננו מודעים לאטרקציות השונות הנמצאות ליד ביתנו. כדאי להקדיש זמן ולחפש אטרקציות מקומיות, ובכך ליהנות מלינה נוחה בתנאים ביתיים.

אילו אטרקציות אפשר למצוא בוילה

וילה בדרום אינה משמשת רק ללינה, אלא היא מקום לאטרקציות מרהיבות. ראשית, כל וילה טובה כוללת בריכה. הבריכה הפרטית מתאימה לציבור הדתי, מפני שלאורך כל תקופת החופשה היא שייכת לנופשים בלבד. כך יכולים הנופשים הדתיים לקבוע בעצמם את זמני הכניסה של הגברים והנשים (אם מצטרפים אליהם קרובי משפחה נוספים) ולהשתכשך במימיה הקרירים של הבריכה במשך זמן רב. נוסף על כך, בוילה ניתן למצוא משחקי שולחן לרוב כדוגמת כדורגל, הוקי אוויר, ביליארד או פינג פונג ולארגן טורניר לכל המשפחה. ולבסוף, הוילה היא שטח פרטי מושלם לחגיגות אירועים מיוחדים המשתלבים היטב עם הנופש כמו בר מצווה, בת מצווה או שבת חתן.

Rate this post
דילוג לתוכן