עיצוב הגינה במתחם צימרים

בעשורים האחרונים, מתקבע מעמדם של הצימרים כאחת מאפשרויות הנופש הפופולאריות ביותר. שאנחנו מרגישים צורך לצאת לחופשה משפחתית או זוגית, בוחרים לצאת לצימר מרגיע באזור מרוחק, לנקות את הראש וליהנות.

צימרים הם עסק מכניס, וצריך לדעת לעצב אותם בצורה נכונה

אנחנו כאן בשביל לדבר על איך להוציא את המרב מהצימר שלכם, ואיך להפוך אותו למרחב האיכותי ביותר שיניב לכם רווח בהתאם להשקעה שלכם בו. חלק ניכר מכך נוגע כמובן בעיצוב המרחבים הפתוחים בצימר, וספציפית הגינה – והדבר נכון פי כמה וכמה כאשר מדובר במתחם שמאגד בתוכו מספר צימרים יחד. בכדי ליצור גינה איכותית של מתחם שכזה, שלעתים היא גדולה למדי ויש להשקיע בה הרבה מאוד לאורך לא מעט זמן, יש צורך להכיר את המפתחות המשמעותיים בתחום – וננסה לתת לכם כמה טיפים בתחום.

מהם המפתחות לעיצוב נכון של הגינה במתחם הצימרים?

המפתח החשוב ביותר בעיצוב גינה של מתחם צימרים הוא כמובן כל מה שנוגע לגינון שלה. חשוב מאוד לבחור את הצמחייה הנכונה, שתהיה קלה לתחזוקה מחד, ומאידך גם אסתטית ומטופחת. לאחר שאנחנו בוחרים את הצמחייה ומשקיעים גם בכרי הדשא, אנחנו צריכים להתחיל לרהט את הגינה – והריהוט צריך לכלול פינות אכילה המתאימות לאכילה בחוץ עבור כל צימר, דקים מטופחים שיהיה גם הם חלק מכל צימר, ואפשרויות שונות של בידור ושל פנאי דוגמת בריכה, ערסלים וכיסאות נדנדה או מתקני ילדים.

לא רק העיצוב הגינה חשוב, אלא גם הטיפוח והשימור שלה

כמובן שעיצוב הגינה, הוא לא מספיק בכדי להוציא את המרב מהצימר, ולאחר שאנחנו מעצבים את הגינה היטב עלינו גם לטפח את הגינה הזאת ולשמר את המצב האיכותי שלה לאורך זמן. לשם כך אנחנו צריכים להשקיע בראש ובראשונה בגינון, אנחנו צריכים כלי גינון איכותיים שמאפשרים לנו לכסח את הדשא, לטפל בפרחים ובצמחים וכדומה. מעבר לכך, יש לתכנן בצורה נכונה מערכת השקיה איכותית שניתן להתאים לעונות השנה השונות וכך לוודא את הבריאות של הצמחייה שלנו לאורך השנה. לבסוף, עלינו להקפיד על ניקיון המרכיבים השונים בגינה – באמצעות ניקיון יומי וניקיון יסודי לאחר צאת האורחים מהצימר, ובאמצעות הקפדה על פרטים כמו שאיבת אבק ולכלוך מריפוד ורהיטי חוץ, מערכת סינון איכותית של הבריכה ועוד. כך, אנחנו מוודאים כי לפני שהאורחים הבאים מגיעים לצימר שלנו, המרחב החיצוני אכן מוכן ואיכותי.

עיצוב הגינה הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה של הצימר

חשוב מאוד להשקיע בצורה איכותית בעיצוב הגינה ובשימור הטיפוח שלה. בין אם מדובר בהשקעה בכלי גינון מתאימים, ובין אם מדובר בעצם הבחירה בריהוט איכותי ובצמחייה המתאימה למתחם הצימרים שלכם – מדובר במרכיבים מהותיים ביותר של איכות הצימר שלכם מבחינה ויזואלית, והדבר משפיע ישירות על היוקרה שלו ועל הרווח שתוכלו להפיק ממנו לאורך זמן.

5/5 - (1 vote)
דילוג לתוכן