פרגולות לצימרים כדי שהצימר שלך יהיה יותר אטרקטיבי

הפרגולות הפכו בשנים האחרונות לחלק אינטגרלי בנוף העירוני כמו גם באזורי הנופש. הפרגולה משמשת כפריט שימושי אך גם נתפסת כיום גם כפריט עיצובי המוסיף הרבה חן.

הפרגולות הפכו להיות לחלק בלתי נפרד מבתים רבים. אנו רואים אותם במרפסות, בגינות ובחצרות. כמובן שגם בתי עסק שונים, מסעדות וגנים ציבוריים מתהדרים בפרגולות. אלו משדרגים את המראה של המקום ומלבד השימוש העיקרי של הפרגולה שהיא בעצם להצללה וליצירת מקום סגור ופרטי, היא הופכת את המקום למעוצב וחינני בזכות הפרגולה.

פרגולות לצימרים – כדי לשדרג את הצימר

פרגולה לבית, כמו גם פרגולה לחצר או לגינה משדרגת מאוד את המקום. כאשר בעל הצימר רוצה לשדרג את הגינה או החצר של הצימר, מומלץ מאוד שיתקין במקום פרגולה מעץ. הפרגולות מעץ אמנם יקרות יותר מהפרגולות האחרות העשויות מתכת, הן גם דורשות עבודות תשתית להכנת המקום, ההתקנה גם אורכת יותר זמן, אך אין ספק שפרגולה מעץ משרה אווירה הרבה יותר חמימה וכיפית מאשר כל פרגולה או סוכך אחר. ניתן לומר שלפרגולה בצימר ישנן שלושה יתרונות בולטים ולכן כמעט ולא נראה צימר שמוותר על הפרגולה.

בגלל המראה – הפרגולה מעץ מצליחה להשתלב באופן מפתיע וטבעי כמעט בכל מקום. הפרגולה מוסיפה הרבה חן ונעימות למקום.

בגלל האיכות – הפרגולות העשויות עץ, הינן איכותיות במיוחד והן עשויות להחזיק מעמד במזג האוויר הקיצוני שבישראל. הן תחת השמש הקופחת והן מאימת הגשמים, הברד ואף השלגים בהם מבורכת ארצנו.

בגלל הנוחות – העץ הינו חומר שהוא נוח מאוד לעיבוד וניתן ליצור עמו שלל עיצובים שונים ומגוונים. מלבד זאת התחזוקה של העץ הינו קל ופשוט והוא תמיד ייראה במיטבו כמו חדש.

כאשר אתם מחפשים פרגולות לצימרים חשוב שתכירו את שוק הפרגולות. חשוב מאוד לבדוק היטב בטרם מחליטים היכן לרכוש את הפרגולה. יש לשים דגש על חברה המבטיחה טיפול של איטום ושימור של העץ המיועד לפרגולה מפני מזיקים שונים ומפני מים העלולים לחדור לעץ ולגרום נזק לפרגולה.

ישנם כמה וכמה סוגים של עצים המשמשים לבניית הפרגולה. נסקור בפניכם את הסוגים העיקריים המשמשים לבניית פרגולות.

פרגולה העשויה עץ אורן – עץ האורן הינו עץ עמיד במיוחד והוא מתאים מאוד לבניית פרגולות האמורים לשרוד באקלים הישראלי. למרות העמידות של עץ האורן מדובר בעץ בעל מראה עדין ונקי וניתן לעצב בו פרגולות בסגנונות שונים על פי טעמו של הלקוח.

פרגולה העשויה עץ גושני – העץ הגושני לעומת עץ האורן הינו עץ בעל מראה כבד וכפרי ובצימרים רבים אנו רואים דווקא את הבחירה בעץ מהסוג הזה.

פרגולה העשויה עץ רב שכבתי – זוהי פרגולה הבנויה מקורות עץ המודבקות זו לזו.

אם תפנו לבית העסק הנכון תקבלו את הייעוץ המלא בדבר התאמת פרגולות לצימרים.

Rate this post
דילוג לתוכן