צימרים

עפ"י נתונים שמתפרסמים ברשת יש בארץ כ-9,000 צימרים ברמות אירוח שונות. יש צימרים עם ג'קוזי, יש עם בריכה צמודה. ספא של טיפולי גוף ונפש. יש צימרים עם ארוחות בוקר ויש עם ארוחות ערב. לכל צימר יש בעיקרון מטבחון קטן שניתן לשתות בו קפה או להכין ארוחה קלה, ויש צימרים מפוארים שיש בהם את כל הפינוקים שאתם יכולים לעלות על דעתכם והמחיר כמובן בהתאם לרמת הצימר והאירוח.
עפ"י אתר זאפ מחיר הצימר נע בין 260 ₪ ליום באמצע השבוע ועד ל-800 ₪ ללילה.

סוגי צימרים בארץ

המחיר לצימר לילה נקבע גם מסוג הצימר. יש צימרים בבקתות עץ, בתי אבן, יש דירות אירוח ויש חדרי אירוח. מחיר של צימר הוא צימר שלם והוא יכול לכלול גם כמה חדרים שמתאימים לדוגמה למשפחה עם ילדים.

הפינוקים בצימר הם שמייקרים את מחירו. צימרים עם ג'קוזי עולים בוודאי יותר מאשר בלי ג'קוזי, יש צימרים עם שטח למנגל, פינת אוכל, ועד ב ריכה צמודה.

הדגש בכל צימר הוא על משהו אחר, ויש חבילה כוללת של חוויה שמכילה גם את הצימר, את העיצוב הפנימי שלו, סוג השירותים, הפינוקים והתוספות שאין בכל צימר.

צימרים בסגנון שאתם אוהבים!

להבדיל ממלון שכאשר אתם רוצים להתארח בו אין לכם יכולת לקלוע לטעם האישי שלכם בעיצוב למשל, הרי שדווקא צימרים זה משהו שאתם יכולים לבחור לפי הטעם האישי שלכם.

יש צימרים ויש למשל סוויטות, ויש חדרי אירוח ויש בקתות עץ או בתי אבן, וכל אחד מעוצב בהתאם לסגנון האישי שלו. יש אנשים שאוהבים צימרים שהם סוויטות מפוארות שבהם מושם דגש רב על העיצוב, על הריהוט, וילונות ועוד כדי ליצור איזה שהיא השראה ואווירה מיוחדת. יש אנשים שאוהבים להרגיש מפואר ויש כאלה שדווקא אוהבים צימר שיש לו סגנון כפרי, שזורם יחד עם הטבע שסביבו.

המלצה:  צימרים טבולים בנוף

רוב האנשים שהולכים לבלות בצימרים הן עירוניים. לא תמצאו בני קיבוצים או מושבים שהולכים לבלות בצימר כי זה נראה בדיוק כמו הבית שלהם. מי שמעדיף צימרים זה דווקא אנשים שגרים בתוך העיר ובקושי רואים עץ, וגם אם יש אחד כזה הם יותר מדי ממהרים בשביל להתעכב לידו.

אנשי העיר רוצים לצאת לחופשה שהיא שונה ואחרת מהחיים האורבניים שלהם, לכן הם ילכו לצימרים ואפילו לא לבית מלון.

גם אנשי עסקים שנוהגים לנסוע הרבה ולהשתכן בבתי מלון, יבחרו בצימר כאופציה של הנופש שלהם, משום שהוא שונה מכל החיים שלהם שסובבים סביב נסיעות ובתי מלון.

צימרים- לגעת בשמיים

אם אתם לא גרים בישוב כפרי, השהייה בצימרים בישוב כזה, בהחלט מהווה שינוי מרענן ומבורך. עצם השהייה בתוך הטבע הירוק, בתוך פריחה באוויר נקי בנוף טבעי, עושה משהו לכולם. כל מה שאתם צריכים זה לבחור צימרים במקום הכי טבעי וירוק שיש לקחת נשימה ארוכה ולגעת בשמיים…

 

Rate this post
דילוג לתוכן