קרוואן נגרר להשכרה

חולמים על טיול המשלב נופש בחול אך ידכם אינה משגת? מבטיחים לכם שאתם יכולים לצאת לנופש וטיול בגבולות מדינת ישראל ולהרגיש בחול. איך? טיול קרוואנים לאזורים שטרם ביקרתם בהם במדינת ישראל. בין אם אתם שייכים למגזר הדתי, החילוני או בין לבין, ובין אם אתם לנים בצימרים המיועדים לדתיים או שלא, אתם מוזמנים לצאת לחופשתכם בנסיעה מהנאה בקרוואן, שישמש את כל בני משפחתכם ויעניק לכם חוויה שלא תשכחו כל כך מהר אם בכלל.

כך תעניקו לעצמכם חוויה בלתי נשכחת

החיים אותם אנו חיים, הפכו למשעממים עד כדי כך, שגם הנופשים אליהם אנו יוצאים הפכו לשגרתיים, בעיקר אם הנופש אותו אנו יכולים להרשות לעצמנו הוא בגבולות מדינת ישראל. רבים מסרבים לצאת אל נופשים משפחתיים, משום שהנסיעה אל הנופש משעממת אותם, מקום הלינה כבר מוכר להם ובשורה התחתונה, הם לא מרגישים מאותגרים מספיק כדי להשקיע את מרצם, זמנם וכספם בנופש המוצע. אם גם אתם נמנים עם אוכלוסייה זו, יש לנו רעיון מעולה עבורכם : קרוואן נגרר להשכרה.

קרוואן יאפשר לכם לחוות חוויה חדשה, לנסוע בנוחות עם המשפחה לאזורים שלא הייתם מגיעים אליהם עם רכבכם הפרטי, להתעורר עם ציוץ הציפורים, ללכת לישון עם השקיעה, ועוד. מעבר לחוויה המופלאה, מאפשר נופש זה למשפחתכם להתאחד ולצבור חוויות משותפות, שסביר שימשיכו להדהד בראשכם עוד שנים ארוכות ויהיו אלו מסוג הטיולים שילוו אתכם בסיפורים לדורות הבאים.

אם העלות מטיול זה מפחידה אתכם, עצרו לרגע את מחשבותיכם ודעו כי השכרת קרוואן היא בהחלט משגת וגם אתם יכולים להרשות עצמכם טיול מסוג זה. גם אם בחרתם שלא לישון בקרוואן, אלא רק לטייל באמצעותו בנוחות, תוך שלילדיכם יש מקום לישון, להטיל את מימיהם מבלי לעצור בכל רגע בצד הכביש ובכלל, אתם בהחלט יכולים לשכור לעצמכם צימר בצפון או דרום הארץ ולהשתמש בו לשינה בלבד ואת יתר הטיולים ביום יום לערוך בקרוואן.
מה בקרוואן?

מיטות עליהם ניתן לישון בדרך ובלילה בזמן שאתם חונים את הקרוון מול נוף עוצר נשימה, שירותים בהם ניתן להטיל את מימיכם ולהחזיר חובות לטבע, מטבחון קטן ומקלחת להתרענן ולהתנקות בה בכל סוף יום. את האוכל אתם יכולים לקנות בסופרים ולאחסן במקרר שמצוי בקרוואן, כך שגם את עלויות הארוחות אתם חוסכים ואף נהנים מאוכל טרי אותו אתם מכינים בעצמכם. אם תרצו להעשיר את החוויה, אתם יכולים להדליק מדורה או גזיה ולהכין ארוחות בטבע.

5/5 - (1 vote)
דילוג לתוכן